Sprawdź nas – Sztuka wyrazu

Sprawdź nas!

Podręczniki Sztuka wyrazu to nowe, a przy tym nowoczesne pomysły i rozwiązania dydaktyczne do nauki języka polskiego w liceum i technikum. Chcielibyśmy, aby każdy nauczyciel mógł zapoznać się z zaletami naszych podręczników oraz obudowy dydaktycznej.

Dlatego zachęcamy do wypróbowania i wykorzystania wybranych tematów z podręczników Sztuka wyrazu wraz z uczniami na lekcjach.

Fragmenty podręczników

Przygotowaliśmy fragmenty podręczników dla klas 1, 2, 3 i 4 do pobrania.

Multipodręcznik dla nauczyciela

Multipodręcznik w wersji dla nauczyciela składa się z podręcznika w wersji podstawowej oraz dodatkowo obudowy metodycznej (m.in. komentarzy, pomysłów i wskazówek do lekcji, ikonografii, nagrań oraz propozycji do pracy z wykorzystaniem technik informacyjno-komunikacyjnych), jest więc cyfrową wersją podręcznika nauczycielskiego z dodatkowymi funkcjami.

Nauczycielom uczestniczącym w projekcie Sprawdź nas! udostępniamy pełne wersje multipodręczników nauczycielskich dla 1 klasy (części 1 i 2).

Zarejestruj się, wpisz kod, korzystaj!
PODR-JPOL-2023

Sztuka wyrazu na platformie Teams

Wykorzystanie multipodręczników GWO do pracy zdalnej z uczniami

Przedstawiamy krótkie instrukcje udostępnienia naszych multipodręczników z serii Sztuka wyrazu na platformie Microsoft Teams. W nagraniu prezentujemy również ich najważniejsze funkcjonalności ułatwiające zdalną pracę.

Materiały dodatkowe (scenariusze do lektur, sprawdziany, testy)

W udostępnionych fragmentach podręczników znajdują się lekcje poświęcone tzw. „dużym lekturom”. Do tych lektur przygotowujemy specjalnie opracowane scenariusze lekcji, testy przed lekturą oraz sprawdziany po jej przerobieniu.

W tym miejscu udostępniamy materiały do następujących lektur:

Filmy edukacyjne

Inne propozycje

Informować Cię o nowościach?

Zaproś nas do swojej szkoły

Skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem regionalnym. Z chęcią odwiedzi Twoją szkołę i w szczegółach przedstawi Ci ofertę.Materiały tylko dla nauczycieli.
Zaloguj się jako klubowicz.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej
Wiadomość została wysłana do odpowiedniego działu.