Pytania i odpowiedzi

Z multipodręcznika można korzystać na:

  • komputerze (wymagane połączenie z internetem),
  • telefonie i tablecie z systemem Android w wersji 5.0 lub nowszej (z internetem oraz bez internetu w bezpłatnej aplikacji MULTIteka GWO),
  • iPadzie, iPhonie oraz iPodzie Touch z systemem iOS w wersji 12.0 lub nowszej (z internetem oraz bez internetu w bezpłatnej aplikacji MULTIteka GWO).

Nie, z multipodręczników można korzystać tylko na dwa sposoby:

  • przez internet,
  • bez internetu (tylko na urządzeniach mobilnych z zainstalowaną bezpłatną aplikacją MULTIteka GWO i pobranymi wcześniej książkami przy dostępie do internetu).

Tak, na telefonach i tabletach z systemem Android, a także na iPadach, iPhonach oraz iPodach Touch, na których została zainstalowana bezpłatna aplikacja MULTIteka GWO. Ta wersja multipodręczników nie wymaga stałego połączenia z internetem. Połączenie z siecią (zalecamy Wi-Fi) jest potrzebne jedynie do pobierania i aktualizacji multipodręczników.

Kody dostępu do multipodręczników dla swoich uczniów z klas 4–8 znajdziesz po zalogowaniu się na swoje konto w panelu Moje GWO (w części Multipodręczniki/Multićwiczenia). W razie pytań napisz do nas na kontakt@gwo.pl.

Multipodręczniki w wersji nauczycielskiej nie są dostępne w sprzedaży. Roczne dostępy do nich są bezpłatnie uruchamiane na kontach nauczycieli, którzy należą do klubów przedmiotowych GWO i opierają swój sposób nauczania na programach naszego wydawnictwa.

  • Komputer z systemem Windows wersji 7 lub nowszej, najnowsza wersja przeglądarki internetowej, stały dostęp do internetu.

  • Komputer z systemem macOS w wersji 11.0 lub nowszej, najnowsza wersja przeglądarki internetowej, stały dostęp do internetu.

  • Komputer z systemem Linux, najnowsza wersja przeglądarki internetowej, stały dostęp do internetu.

  • iPad, iPhone, iPod Touch z systemem iOS w wersji 12.0 lub nowszej, w trybie online: stałe połączenie z internetem, najnowsza wersja przeglądarki internetowej lub zainstalowana bezpłatna aplikacja MULTIteka GWO (do pobrania ze sklepu App Store), w trybie offline: zainstalowana bezpłatna aplikacja MULTIteka GWO (do pobrania ze sklepu App Store), połączenie z internetem na czas pobierania i aktualizacji multipodręczników.

  • Tablet, telefon z systemem Android w wersji 5.0 lub nowszej, w trybie online: stałe połączenie z internetem, najnowsza wersja przeglądarki internetowej lub zainstalowana bezpłatna aplikacja MULTIteka GWO (do pobrania ze sklepu Google Play), w trybie offline: zainstalowana bezpłatna aplikacja MULTIteka GWO (do pobrania ze sklepu Google Play), połączenie z internetem na czas pobierania i aktualizacji multipodręczników.

Multipodręcznik działa w obu tych systemach.

Cena multipodręcznika obejmuje obie wersje – mobilną i na komputer.

Jest to wersja wzbogacona o dodatkowe narzędzia, a także elementy interaktywne (w zależności od multipodręcznika są to np. filmy, animacje, czy nagrania dźwiękowe).

Uczniowie mogą kupić wersję Premium multipodręczników na ksiegarnia.gwo.pl.

Multipodręczniki w wersji Premium dla nauczycieli są bezpłatnie odblokowywane na kontach klubów GWO, którzy opierają swój sposób nauczania na programach naszego wydawnictwa.

Materiały tylko dla nauczycieli.
Zaloguj się jako klubowicz.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej
Wiadomość została wysłana do odpowiedniego działu.