Systemy operacyjne. Multipodręczniki

Systemy operacyjne. Multipodręczniki

Systemy operacyjne, na których można uruchomić multipodręczniki

Komputer z systemem Windows w wersji 7 lub nowszej, najnowsza wersja przeglądarki internetowej, stały dostęp do internetu.

Komputer z systemem macOS w wersji 11.0 lub nowszej, najnowsza wersja przeglądarki internetowej, stały dostęp do internetu.

Komputer z systemem Linux, najnowsza wersja przeglądarki internetowej, stały dostęp do internetu.

iPad, iPhone, iPod Touch z systemem iOS w wersji 12.0 lub nowszej, w trybie online: stałe połączenie z internetem, najnowsza wersja przeglądarki internetowej lub zainstalowana bezpłatna aplikacja MULTIteka GWO (do pobrania ze sklepu App Store), w trybie offline: zainstalowana bezpłatna aplikacja MULTIteka GWO (do pobrania ze sklepu App Store), połączenie z internetem na czas pobierania i aktualizacji multipodręczników.

Tablet, telefon z systemem Android w wersji 5.0 lub nowszej, w trybie online: stałe połączenie z internetem, najnowsza wersja przeglądarki internetowej lub zainstalowana bezpłatna aplikacja MULTIteka GWO (do pobrania ze sklepu Google Play), w trybie offline: zainstalowana bezpłatna aplikacja MULTIteka GWO (do pobrania ze sklepu Google Play), połączenie z internetem na czas pobierania i aktualizacji multipodręczników.

Materiały tylko dla nauczycieli.
Zaloguj się jako klubowicz.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej
Wiadomość została wysłana do odpowiedniego działu.