Praca. Redaktor merytoryczny języka polskiego – poziom liceum i technikum


Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe – wydawca popularnych i cenionych podręczników szkolnych – poszukuje


redaktora merytorycznego języka polskiego – poziom liceum i technikum

miejsce pracy – Gdańsk


Od kandydatki lub kandydata oczekujemy:
 • ukończonych studiów przedmiotowych,
 • doświadczenia w pracy w szkole średniej w charakterze nauczyciela,
 • uprawnień egzaminatora i doświadczenia w sprawdzaniu prac maturalnych,
 • gruntownej wiedzy przedmiotowej,
 • znajomości dydaktyki i współczesnych metod nauczania języka polskiego,
 • umiejętności korzystania z multimediów w pracy na lekcji,
 • twórczego podejścia do nauczania,
 • dobrego wyczucia językowego,
 • umiejętności pracy w zespole.

Zakres obowiązków:
 • redakcja merytoryczna i dydaktyczna podręczników oraz innych publikacji edukacyjnych,
 • tworzenie autorskich materiałów dydaktycznych.

Oferujemy:
 • zatrudnienie na dogodnych warunkach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • pracę w przyjaznej atmosferze, wśród doświadczonych profesjonalistów,
 • ciekawe wyzwania zawodowe,
 • szansę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
 • prywatną opiekę medyczną,
 • pakiet świadczeń socjalnych.

List motywacyjny oraz CV prosimy nadsyłać do 30 września 2020 r. pod adresem: rekrutacja.polski@gwo.pl; w temacie proszę wpisać: JĘZYK POLSKI.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.


Administratorem danych jest Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 413, 80-309 Gdańsk.
Wysyłając aplikację prosimy o zawarcie w CV zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym".
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: dane.osobowe@gwo.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres dwóch miesięcy od wpływu do nas Twoich danych, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres dwóch lat od tego momentu. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez trzy lata.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych oraz naszym doradcom, w tym podmiotom z branży HR.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem dane.osobowe@gwo.pl.


Materiały tylko dla nauczycieli.
Zaloguj się jako klubowicz.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej
Wiadomość została wysłana do odpowiedniego działu.