Pod patronatem

Akademia 30+ w TrójmieścieAkademia 30+ to projekt edukacyjny (non profit), który powstał w 2007 r. z inicjatywy Gdańskiej Fundacji Rozwoju im. Adama Mysiora i Fundacji dla Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W ramach Akademii organizowane są m.in. wykłady akademickie z różnych dziedzin nauki, warsztaty teatralne i psychologiczne, spotkania literackie, wspólne wyjścia do teatrów i muzeów, a także rajdy turystyczne, imprezy integracyjne i wycieczki.

Od 2007 r. odbyło się w Akademii 30+ ponad 130 wykładów, które prowadzili wybitni polscy naukowcy i intelektualiści, m.in. prof. Maria Poprzęcka, prof. Ewa Bartnik, prof. Magdalena Środa, prof. Edmund Wnuk-Lipiński, prof. Zbigniew Mikołejko, prof. Jan Hartman, prof. Zbigniew Izdebski, prof. Tadeusz Bartoś, prof. Andrzej Kajetan Wróblewski, prof. Bogdan Wojciszke, ks. Adam Boniecki , Wojciech Eichelberger.

W zajęciach Akademii 30+ mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie (ukończenie 30. roku życia nie jest wymagane).

Obecnie do Akademii zapisanych jest ponad 1300 osób.

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe jest partnerem i głównym sponsorem projektu.

Więcej informacji: akademia30plus.plWspółpraca z Instytutem Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.Od 2018 r. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe blisko współpracuje z Instytutem Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Obie instytucje nie tylko wymieniają informacje o organizowanych przez siebie działaniach, wydarzeniach, projektach adresowanych do nauczycieli pracujących w szkołach podstawowych, liceach i technikach, ale także wspólnie promują organizowanych przez siebie wydarzenia związane z edukacją matematyczną: konferencje, warsztaty i szkolenia.
Materiały tylko dla nauczycieli.
Zaloguj się jako klubowicz.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej
Wiadomość została wysłana do odpowiedniego działu.