Uczę zdalnie z GWO – przedmioty

Uczę zdalnie z GWO

Matematyka

Nauczycieli pracujących na co dzień z podręcznikami Matematyka z plusem zapraszamy na stronę www.matematyka.gwo.pl, gdzie udostępniamy pełną paletę materiałów edukacyjnych opracowanych z myślą o członkach klubu M+. Pozostały osobom polecamy do pracy zdalnej poniższe materiały GWO dostępne online:

Język polski (szkoła podstawowa)

Nauczycieli pracujących na co dzień z podręcznikami Między nami, członków Klubu Polonistów GWO, zapraszamy na stronę www.polski.gwo.pl, gdzie udostępniamy bogaty pakiet materiałów edukacyjnych. Pozostałym nauczycielom otwieramy dostęp do części naszych pomocy dydaktycznych online:

Język polski (liceum i technikum)

Nauczycieli pracujących na co dzień z podręcznikami Sztuka wyrazu, członków Klubu Polonistów GWO, zapraszamy na stronę www.polski.gwo.pl, gdzie udostępniamy bogaty pakiet materiałów edukacyjnych. Pozostałym nauczycielom otwieramy dostęp do części naszych pomocy dydaktycznych online:

Historia (szkoła podstawowa oraz liceum i technikum)

Nauczycieli pracujących na co dzień z podręcznikami Podróże w czasie oraz Ślady czasu, członków Klubu Historyków GWO, zapraszamy na stronę www.historia.gwo.pl, gdzie udostępniamy bogaty pakiet materiałów edukacyjnych. Pozostałym nauczycielom otwieramy dostęp do części naszych pomocy dydaktycznych online:

Fizyka

Nauczycieli pracujących na co dzień z podręcznikami Fizyki z plusem zapraszamy na stronę www.fizyka.gwo.pl, gdzie udostępniamy pełną paletę materiałów edukacyjnych opracowanych z myślą o członkach klubu F+. Pozostałym osobom polecamy do pracy zdalnej poniższe materiały GWO dostępne online:

Edukacja wczesnoszkolna

Nauczycieli pracujących na co dzień z podręcznikami Lokomotywy zapraszamy na stronę www.lokomotywa.gwo.pl, gdzie udostępniamy pełną paletę materiałów edukacyjnych opracowanych z myślą o członkach Klubu Lokomotywy. Pozostałym osobom polecamy do pracy zdalnej poniższe materiały GWO dostępne online:

Materiały tylko dla nauczycieli.
Zaloguj się jako klubowicz.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej
Wiadomość została wysłana do odpowiedniego działu.